FLORBAL pro tatínky

Parta pohodových třicátníků hledá další spoluhráče jakéhokoliv věku, kondice a zkušeností. Hrajeme jen tak pro zábavu, prostě, abychom se trochu hýbali a to každé pondělí od 20 hod v tělocvičně ZŠ Osice. Další info: Martin Kalenský, djmata@seznam.cz, tel.603293586
 


 Tenisová škola

Tenisová škola - je zde pro děti i dospělé. V sezoně letní - kurt Lhota pod Libčany, v zimě - krytá hala Stěžery. Délka jednotlivé lekce je 50 minut, cena za 1 lekci na skupinu je Kč 300,- (částka se tedy rozpočítává dle počtu hráčů). Výuku vede trenérka paní Holubová, pokud byste měli zájem o další info či se chtěli přihlásit volejte přímo trenérce tel.: 737978041


Růžová výšivka sdružení MammaHelp

Stále probíhá  RŮŽOVÁ VÝŠIVKA

Ve spolupráci se sdružením MAMMA HELP - sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu - se podílíme na projektu Růžová výšivka a naší pomocí tak přispíváme k získání prostředků na provoz sítě Mamma Help a další aktivity pro onkologické pacientky.

Máte-li i vy chuť se do této akce zapojit a vyšíváte-li rádi křížkovým stehem, je vaše pomoc jednoduchá - vyberte si jakoukoli předlohu (je vhodné, aby v obrázku převládala růžová barva, která je symbolem boje proti rakovině prsu) a tvořte. Hotový obrázek, záložku do knížky, jehelníček, pytlíček na bylinky, polštářek atd. laskavě předejte buď na Obecním úřadě ve Lhotě pod Libčany, nebo přímo maminkám do Rodinného a mateřského centra. Přiložte zároveň Vaše jméno a věk. Veškeré výšivky budou nabídnuty k prodeji na benefičních dnech pořádaných MAMMA HELP centry. Další a podrobnější informace můžete nalézt na www.mammahelp.cz.

I díkyVaší pomoci se na našem Vánočním jarmarku pro sdružení MAMMA HELP povedlo prodat výšivky v hodnotě Kč 3.060,-. Je to pro nás určitě obrovská motivace i do budoucna, proto vyšívejme dál! Děkujeme!


Kontakt

Rodinné a mateřské centrum Lhota pod Libčany

Lhota pod Libčany 50 50327 IČO: 22737791

rmc-lhotapodlibcany@seznam.cz