Listárna aneb Napsali jste nám...


Únor 2010

Ahojda naše milé maminky,

nedá mi to a rád bych vám všem, které jste se na tom podílely, poděkoval za vznik RMC ve Lhotě. A hlavně za to, že ve svých akcích pokračujete a obrovským způsobem přispíváte k tomu, aby Lhota "žila". Což je a bude důležité nejen pro nás, ale i pro naše dítka, protože když se jim ve Lhotě bude líbit a budou tady mít kroužky a zábavu, tak je to moc důležitý krok k tomu, aby se jim tady líbilo, měly šťastné dětství a jednou si třeba zavzpomínaly, jak to ve své rodné vísce měly super (a založily si svá Mateřská centra a různé zájmové kroužky atd :-) ). Protože kdo si hraje - nezlobí, což platí i o dospělácích, tak to vnímám jako moc dobrou věc pro to, aby nám z těch našich ratolestí vyrůstaly děti, které budou znát balón, pingpongový míček, tenisovou raketu, krásu tance a radost z pohybu vůbec. A mnohem snáz se zapojí do dění kdekoli, kam je osud zavěje, než dítka, která znají jen posedávání u počítače, pokuřování v zastávce a tak podobně. Jasně, že život není jen o sportu, ta hospůdka a posezení s přáteli k němu rozhodně patří, ale bez těch aktivit okolo se člověk o skvělou část života ochuzuje.

A když už tak píšu, tak ping-pong - skvělý nápad, koupit ten stůl. Nechci být špatný prorok, ale tenhle sport se tady určitě uchytí :-) .

Takže vám všem, co se kolem RMC pohybujete a dáváte mu svůj čas, energii a nápady, přeju hodně úspěchů a sil a díky za to, že nám děláte radost :-) .

Spokojený tatínek Tomáš


Prosinec 2008

Vážené maminky z mateřského centra,

chceme Vám moc a moc poděkovat za spolupráci a konkrétně za Vaši iniciativu při prodeji výšivek pro naše Mammahelp centrum při Vašem Vánočním jarmarku. Děkujeme vám všem za skutečně účinnou pomoc.Byly jste velice úspěšné a udělaly jste nám velikou radost.
Pokud byste potřebovaly od nás cokoliv, s čím můžeme pomoci my, tak se určitě domluvíme.
Přejeme Vám, ať se Vám všechny akce vydaří, samé spokojené maminky i děti, hodně pomocných rukou a podporu všech.

mammahelpky z Hradce Králové

Renata Koutná
Mammahelp centrum HK


Prosinec 2008

Ahoj představitelky RMC Lhota pod Libčany a všichni zúčastnění,
ráda bych vám poděkovala za pozvání na váš jarmark, byla to pro nás čest a velmi nás potěšila účast lidí ze Lhoty a okolí, bylo úžasný, že se všichni zapojili a vytvořili takovou pohodu a skvělé prostředí, což jsme ani nečekali. Jsme rádi, že všem trdla a svařák chutnali a všichni byli hrozně milí. Tímto způsobem to pro nás nebyla práce, ale ohromný potěšení.
Taky vám chci pochválit všechny ty krásné výrobky a věnce. Také jsem neodolala a jeden si vybrala, a musím říct, že rozhodování to bylo těžké.
Takže vám přeji hodně dalších úspěchů pro vaši práci.
        Díky
                       Pavla Kuželová


Květen 2008

Ahoj maminky, místopředsedo,
 
předem Vás chci pochválit za to, jaké krásné stránky jste nám připravili. Moc hezky se v nich orientuji a najdu tam vše, co jsem se o Vás chtěla dozvědět. Moc Vám fandím v tom, co děláte. Musím, říct, že lidí jako jste VY je málo!!!. Musí to být časově hodně náročné a to nemluvím o tom sehnat finanční prostředky na to, aby děti měli vše to, co jste si vysnili jim dát a co si samozřejmě pro svůj rozvoj zaslouží. Na stoprocent, ale věřím tomu, že to každá z Vás dělá ráda a s naprostou přirozeností, která se odvíjí od lásky k dětem a to nejenom k těm vlastním.
Já sama jsem měla tu možnost zúčastnit se velikonočního a vánočního Jarmarku, kde jsem žasla nad tím, co dokážete, vy mamky vyrobit. Na každý další Jarmark se můžu jen těšit a budu ráda když opět budu moci přispět na dobrou a užitečnou věc.

Jednu Lhoteckou maminu znám, Radku Bezvodovou. Znám jí necelý rok, ale za ten čas jsem pochopila, jaký blázen to je .........blázen do své dcerky Adélky, pro kterou by udělala cokoliv, blázen do centra a vše co se kolem něj točí, nebo kdy
točilo ...takových bláznů je málo, ale díky bohu za to, že jsou ,protože s jakou vervou chce tahle baba pomáhat druhým...člověk smeká...
Takže Raduš, fandím ti!!!! a díky za vše!!! Jsem ráda, že tě znám.
Vám maminy přeji hodně štěstí v centru, hodně sponzorů a hodně spokojených ratolestí a ať se ta Vaše beruška nikdy nepřestane smát....
 
 Renata


Kontakt

Rodinné a mateřské centrum Lhota pod Libčany

Lhota pod Libčany 57 50327 IČO: 22737791

rmc-lhotapodlibcany@seznam.cz