Jsme rádi, že zde můžeme prezentovat ty, kteří nám pomohli při "rozjezdu" našeho centra:

Mateřské centrum Nechanice www.nechanicemc.estranky.cz

Martin a Erika Topičovi

fy. AZ-Data www.az-data.cz

Reklamní ateliér Paleta www.paletahk.cz

OÚ Lhota pod Libčany www.lhotapodlibcany.cz

Ahold Czech Republic, a.s., divize Hypernova, Hradec Králové-Plačice

Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o.www.fragment.cz

K REPRO - Reklamní agentura 

Václav Hvězda - Cukrovinky pro všechny, tel.: 603 239 275

Pavla Kuželová a Marek Škobis - výroba trdelníků, tel.: 777 183 663

VOLKSBANK Česká republika - www.volksbank.cz

 


Sponzoři

  

Žádost o sponzorský dar

 

Vážení, ode dne 29.4.2008 jsme registrováni jako občanské sdružení, jehož název je Rodinné a mateřské centrum v malé obci u Hradce Králové – Lhotě pod Libčany. Účelem tohoto sdružení je vytvoření příjemného tvořivého prostředí pro setkávání zájemců o naši činnost (více v přiložených stanovách našeho sdružení).

Za první rok naší činnosti máme za sebou řadu akcí, ať už připravovaných samostatně (jako např. Drakiádu, Otevření nového dětského hřiště, Velikonoční a Vánoční jarmark, Sněhové radovánky, Jarní tancovačku, Volejbalové turnaje či tzv. Pálení čarodějnic) nebo ve spolupráci s Obecním úřadem nebo lhoteckou Základní a mateřskou školou (např. Dětský den nebo Mikulášskou besídku). Zároveň pořádáme řadu kroužků a kurzů pro děti i dospělé - např. Cvičení pro různé věkové kategorie, Taneční kroužek, Angličtinu pro děti, Výtvarnou dílnu pro děti, Kurz sebeobrany či Kurz masáže miminek. Pro děti i dospělé probíhá Tenisová škola a dospěláci se navíc scházejí při pravidelných hodinkách volejbalu. Kromě zmíněných aktivit také pomáháme "slaným dětem", tzn. dětem nemocným cystickou fibrózou a jsme zapojeni do projektu Růžová výšivka společnosti Mammahelp, která sdružuje pacientky s nádorovým onemocněním prsu. Ke konci roku 2008 u nás bylo evidováno 36 členek z řad lhoteckých i mimolhoteckých maminek.

Jelikož jsme nezisková organizace a pořádání výše uvedeného spektra našich aktivit spolkne nemalý finanční obnos, rádi bychom Vás požádali o jakýkoli sponzorský dar dle Vašeho uvážení. Pokud by bylo ve Vašich možnostech nám jakýmkoli způsobem vyjít vstříc, i např. s předpokladem pravidelného sponzoringu při větších akcích, budeme tomu nesmírně rádi. Samozřejmostí bude předkládat Vás jako významného sponzora nejen na našich internetových stránkách, ale i při pořádání veškerých aktivit naším centrem. Každý poskytnutý věcný, popřípadě finanční příspěvek, bude deklarován darovací smlouvou. 

Děkujeme za Váš čas,

                za Rodinné a mateřské centrum s pozdravem

 

                               Holická Kateřina    

                               tel: 777294311

                                        e-mail: RMC-LhotapodLibcany@seznam.cz

                                        čú: 227759708/0300


Kontakt

Rodinné a mateřské centrum Lhota pod Libčany

Lhota pod Libčany 50 50327 IČO: 22737791

rmc-lhotapodlibcany@seznam.cz